Ronaldo remek formában! – Focimagia
cristiano-ronaldo-cropped_126au7aczv5rrzvvcbo76z1p6

Ronaldo remek formában!

Szerdán került meg rendezésre a Real Madrid Fiorentina barátságos mérkőzés, tele izgalmakkal és fordulatokkal. Mivel nem tétmérkőzésről volt szó, így a Királyi Gárda portugál klasszisa, Cristiano Ronaldo is pályára léphetett.

A madrid gárda már a mérkőzés elején nehéz helyzetbe került, a 4. percben ugyanis Veretout a tizenhatos vonalról talált be, ezzel megszerezve a vezetést az olasz csapatnak.

Nem kellet sokáig várni a válaszra, a 7. percben Ronaldo egy cselt követően a tizenhatos közepére passzolt, ahol csapattársa, Mayoral várta a játékszert, és juttatta a kapuba.

Ezt követően kicsit leült a mérkőzés, de végül a Real megtörte a csendet. Ronaldo a 33. percben megszerezte a vezetést, amikor is a tizenhatos sarkától bombázta a labdát a kapu felső sarkába.

A második játékrész nem sok izgalmat tartogatott magában, a végeredmény 2-1 a Real Madrid javára!

Ronaldo az elmúlt mérkőzéseit tekintve jó formában futballozik, épp a minap ígérte meg híveinek, hogy nagyon erős formában tér vissza a pályára. Ha ilyen gólokat láthatunk tőle a szezonba is, elégettek lesznek a szurkolói!

(kiemelt kép: theworldgame.sbs.com.au)